wynajem auta ibiza

Wypożyczalnia samochodów na Ibizie z kodem zniżkowym 10%!

Wiele osób zastanawia się, jaka wypożyczalnia samochodów na Ibizie będzie najlepsza i czy wynajem pojazdu na wyspie to na pewno dobry pomysł. Ibiza jest bardzo małą wyspą i można przejechać z jej jednego końca na drugi w nieco ponad godzinę. Niektórzy decydują się na wynajem skutera, zwłaszcza że nie mają w planach zwiedzenia całej wyspy. Jeżeli jednak Ty należysz do osób, którym zależy na objechaniu trzeciej co do wielkości wyspy z archipelagu Balearów, to rozważ wynajem auta, które pozwoli Ci poznać Ibizę nieco dogłębniej.

Przed moim wyjazdem na wyspę długo poszukiwałam firmy, która będzie spełniała kilka warunków, takich jak:
– możliwość wypożyczenia samochodu z lotniska
– firma, która będzie otwarta także poza sezonem
– brak depozytu
– możliwość wykupienia pełnego ubezpieczenia
– dobre opinie w internecie
– profesjonalna obsługa klienta
– świetna komunikacja

Prawda jest taka, że nie musiałam długo szukać, ponieważ wszystkie te wymagania spełniała wypożyczalnia samochodów na Ibizie – firma Wiber, którą możecie doskonale znać z Majorki! Posiada odnowione pojazdy takie jak samochody i innowacyjny sposób odbioru samochodu – bezosobowo. Firma Wiber to zespół osób, któremu naprawdę zależy na tym, aby jego klienci mogli spędzić komfortowe wakacje na Ibizie. Firma jest naprawdę godna zaufania.

Z KODEM “MAJORKA10” MASZ 10% ZNIŻKI NA WYNAJEM POJAZDU W FIRMIE WIBER:
KLIKNIJ TUTAJ BY ZOBACZYĆ CENY I ZAREZERWOWAĆ SAMOCHÓD

Jak i gdzie wypożyczyć samochód na Ibizie?

Warto wiedzieć, że wypożyczalnie samochodów na Balearach cieszą się ogromnym powodzeniem. Zwłaszcza te, które nie pobierają depozytu i mają pełne ubezpieczenie w cenie. Z tego względu bardzo ważne jest, by zarezerwować samochód z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Uprzedzam, że rezerwując samochód w biurze, może okazać się, że na dany moment flota firmy jest wyczerpana i pojazd, który chcielibyście wynająć, nie jest dostępny. Z tego powodu zdecydowanie polecam wcześniejszą rezerwację samochodu przez internet. Nie z dnia na dzień, tylko z naprawdę sporym wyprzedzeniem. Im później się zdecydujesz, tym gorsze/droższe samochody zostaną w ofercie.

Aby zarezerwować samochód, musisz wejść na stronę internetową wypożyczalni lub skontaktować się z nią telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie: WIBER. Tam wybierz interesujące Cię daty, miejsce odbioru samochodu, a także wpisz swój wiek, a kod zniżkowy dopiero przy płatności “MAJORKA10” w puste pole. Przejdź dalej i sprawdź, jakie masz możliwości. Wybierz najbardziej odpowiadający Tobie pojazd i wynajmij go ze zniżką! 🙂

Dodatkowe opłaty przy wynajmie samochodu

Podczas wypożyczania samochodu musisz liczyć się z tym, że młodzi, niedoświadczeni kierowcy są uznawani jako “young drivers” i muszą zapłacić za wynajem nieco więcej. Kolejną istotną kwestią jest wykupienie pełnego ubezpieczenia. Jeżeli go nie wykupisz, firma zażąda od Ciebie depozytu. W każdym wypadku wypożyczalnia wymaga od klienta podania danych z karty kredytowej w celu zabezpieczenia pieniędzy, które pokryją szkody nieuwzględnione w ubezpieczeniu. Wiber w opcji all inclusive nie pobiera żadnego depozytu i ma pełne ubezpieczenie w cenie.

Nie zawsze ubezpieczenie pokrywa wszystkie szkody i właśnie z tego powodu firmy zabezpieczają się przed ewentualnymi niedogodnościami. Wykupując pełne ubezpieczenie unikamy kosztów związanych z depozytem – co serdecznie polecam, ponieważ w razie wypadku nie musisz się o nic martwić.

Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej, skontaktuj się bezpośrednio z wypożyczalnią!

Wiber – najlepsza wypożyczalnia samochodów na Ibizie

Zarezerwuj samochó z 10% zniżką, wpisując kod “majorka10” w odpowiednim polu w formularzu rezerwacyjnym na stronie wypożyczalni:
KLIKNIJ TUTAJ BY PRZEJŚĆ DO STRONY

wynajem skuterow na ibizie
wynajem aut na ibizie
Co mogłoby Cię jeszcze zainteresować?

Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które podzielone są na moim blogu na kategorie. Dwoma głównymi kategoriami są: miejscówki oraz majorkowe poradniki. Na moim blogu znajduje się także interaktywna mapka, z oznaczonymi miejscami, które odwiedziłam. Możecie łatwo zobaczyć co zobaczyć w okolicy, w którą się wybieracie!
W kategorii “miejscówki” znajdziecie wszystkie miejsca, które odwiedziłam i opisałam na blogu:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/miejscowki-na-majorce/
A w kategorii “majorkowe poradniki” znajdziecie wszystkie informacje, jakie powinniście wiedzieć wybierając się na Majorkę na wakacje lub zanim tu zamieszkacie:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/majorkowe-poradniki/