Najlepsza wypożyczalnia samochodów na Menorce

Najlepsza wypożyczalnia samochodów na Menorce – w tym poście dowiecie się nieco więcej na temat dróg na przepięknej Menorce, a także dowiecie się z jakiej wypożyczalni samochodów na wyspie najlepiej skorzystać podczas swoich wakacji. Na końcu postu czekać będzie na Was zniżka -10% na wynajem samochodów! Zacznijmy jednak od tego, dlaczego warto wynająć tam samochód.

PRZECZYTAJ POST DO KOŃCA I ZGARNIJ 10% KOD ZNIŻKOWY NA WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU.

Menorca to druga co do wielkości wyspa z archipelagu Balearów. Jednak mimo wszystko, jest ona na tyle mała, że aby przejechać z jednego końca na drugi, wystarczy niecała godzina.

Posiadanie samochodu to ogromna wygoda. Jednak komplikacje pojawiają się wtedy, kiedy wyjeżdżamy na wakacje w miejsce, w które nie możemy zabrać ze sobą naszego pojazdu. Rozwiązaniem są jednak właśnie wypożyczalnie samochodów na miejscu. Na całych Balearach jest naprawdę mnóstwo wypożyczalni samochodów. Ciężko jest zdecydować się na jedną, zwłaszcza, że niekiedy warunki najmu wydają się nielogiczne lub po prostu jest za drogo.

Dlaczego warto wynająć samochód na Menorce?

Dla wygody, dla przestrzeni, dla komfortu podczas wakacji. Wybierając samochód wybieramy klimatyzowane wnętrze, ewentualną możliwość schronienia, dodatkowo możemy słuchać własnej muzyki. No i oczywiście nie musimy przejmować się obecnością innych osób, czy brakiem miejsca.
Nie muszę chyba wspominać o tym, że ogromnym plusem jest to, że sami wybieramy trasę i cel, a także sami decydujemy jaką ilość czasu przeznaczymy na dane miejsce. Czegoś takiego nie można oczekiwać po autobusie czy autokarze z przewodnikiem, który zabiera nas na fakultatywną wycieczkę z grupą.

Jak wyglądają drogi na Menorce?

Jeśli kiedykolwiek byliście na którejś z wysp Balearów, to na pewno wiecie, że są to wyspy z całą masą rond. Tak samo jest na Menorce. Drogi są naprawdę dobrej jakości, a dodatkowo podczas jazdy możemy delektować się przepięknymi i niecodziennymi widokami. Wszystko jest dobrze oznakowane, a ronda powodują, że na wyspie korki to zdecydowana rzadkość. Moim zdaniem komfort jazdy po drogach na Menorce jest naprawdę świetny! Można zdecydowanie stwierdzić, że jeździ się tam bezpiecznie.
Warto też wspomnieć, że do wielu miejsc na wyspie kierować mogą wiejskie, nieutwardzone drogi. Tam można spodziewać się dziur i kolein. Jest to jednak naturalna kolej rzeczy na wyspach. Mowa tutaj jednak o dzikich, dziewiczych zatokach i plażach. Jeśli natomiast chodzi o główne atrakcje, to dojazd na nie zazwyczaj jest odpowiednio dostosowany!

Jaką wypożyczalnie samochodów na Menorce wybrać?

Moim zdaniem najlepszym wyborem jest wypożyczalnia samochodów AutosMenorca. Opinie o tej firmie są świetne, a kontakt z obsługą jest zawsze klarowny, kulturalny i oczywiście, co najważniejsze, szybki! Korzystając z tej firmy możecie być pewni, że zostaniecie potraktowani z szacunkiem i firma nie zrobi nic, aby Was w jakikolwiek sposób oszukać. A przecież wszyscy doskonale znamy opowieści znajomych o tym, jak firmy potrafią oszukać finansowo.

Co oferuje firma Autos Menorca?

Firma Autos Menorca to świetna wypożyczalnia samochodów na Menorce. Daje możliwość wynajęcia samochodu lub transferu z lotniska do hotelu czy nawet do portu (i z powrotem). Co ważne, firma ma dwie oferty. Basic oraz premium. Ja zdecydowanie polecam Wam wykupienie wersji premium, ze względu na to, że nie jest od Was wtedy pobierany żaden depozyt. Dodatkowo w przypadku szkód, nie jest pobierana od Was żadna dodatkowa opłata. Wybierając opcję premium, mamy też drugiego kierowcę bez dodatkowych kosztów. A dbiór samochodu jest o wiele szybszy i dokonuje się go na lotnisku. To samo tyczy się zwrotu.

Z KODEM „VACAYMODE10” MASZ 10% ZNIŻKI NA WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU W AUTOS MENORCA!

W przypadku wyboru opcji basic, czas oczekiwania na samochód nieco się zwiększa, ponieważ firma Autos Menorca dowozi Was do siedziby firmy przy lotnisku, bezpłatnym transferem. To samo tyczy się momentu, w którym oddajemy samochód. Jest on oddawany do siedziby Autos Menorca przy lotnisku, a następnie zostajecie przewożeni na lotnisko ich transferem. Opcja basic nie zwalnia także z depozytu oraz w razie wypadku musimy pokryć koszty wyrządzonych szkód zablokowaną wcześniej na koncie kwotą. Jest ona zależna od rodzaju samochodu oraz kilku innych czynników.

W przypadku obu opcji obowiązuje nas zawsze polityka pełnego baku! Auto dostajemy z pełnym bakiem i oddajemy również z pełnym bakiem.

Jak skontaktować się z firmą Autos Menorca?

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań możecie skontaktować się z firmą poprzez e-mail: info@autosmenorca.com lub pod tym numerem telefonu: (+34) 971 36 15 08

Firma posiada także social media, tutaj zostawiam Wam link do instagrama, gdzie na pewno też dostaniecie odpowiedzi na męczące Was pytania: https://www.instagram.com/AutosMenorca/
A tutaj do facebooka: https://www.facebook.com/autosmenorca/

Firma Autos Menorca ma moim zdaniem najlepszą ofertę na Menorce!
A z kodem „vacaymode10” macie aż 10% zniżki na wynajem samochodu lub transfer właśnie w Autos Menorca! Kod wystarczy wpisać w formularzu na ich stronie, link zostawiam tutaj: https://www.autosmenorca.com/
Pamiętajcie, że z obsługą firmy Autos Menorca możecie porozumieć się w języku angielskim lub hiszpańskim.

Gdzie wynająć samochód na Menorce?

Mam nadzieję, że odpowiedziałam Wam na to pytanie. Menorca ma wiele do zaoferowania, a samochodem możecie zobaczyć o wiele więcej niż się spodziewacie. Mam nadzieję, że pomogłam Wam podjąć decyzję, a Wasze wakacje na Menorce będą w 100% udane. Już Wam zazdroszczę 🙂

Co jeszcze może Was zainteresować?

Mieszkam na Majorce od 2018 roku i odkąd się tu przeprowadziłam, zaczęłam prowadzić bloga o tematyce wyspy. Po kilku latach tutaj, stwierdziłam, że to dla mnie za mało i chcę rozwinąć skrzydła. Postanowiłam więc poszerzyć mojego bloga o wiadomości i posty z reszty wysp Balearów. Na moim blogu na tą chwilę możecie znaleźć wszystkie możliwe informacje o Majorce (no dobra, nie wszystkie możliwe, haha, ale na pewno zaspokajające ciekawość). Zobaczcie tutaj: https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/

Prowadzę także instagrama, facebooka oraz kanał na YouTube, gdzie możecie znaleźć odcinki tematyczne o Majorce i zobaczyć jak wygląda Majorka z lotu ptaka, ale także i moim, ludzkim okiem ;). Zapraszam Was serdecznie!
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/vacaymodecom/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/VacayModeCom
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCNqI1qObs3GJ0AhyEKm1zRw