Platja d’es Port, Majorka.

Platja d’es Port to mała plaża, znajdująca się na południu Majorki. Można na nią spokojnie dojechać autobusem, chociaż godzinowo może się to często nie opłacać. Za plażą znajduje się płatny parking i ewentualnie można próbowac zostawić samochód przy chodnikach. W pierwszej lini brzegowej jest też sporo restauracji, barów i sklepów.

Plaża znajduje się w porcie, mimo tego, woda potrafi być tutaj bardzo czysta, klarowna i przezroczysta. Na plaży można wynająć leżaki. Plaża jest strzeżona, są tutaj toalety i prysznice. Tak naprawdę wspominam o tej plaży tylko dlatego, że dostałam się na nią tylko i wyłącznie przez to, że chciałam dostać się na słynną dziewiczą plażę Platja des Dolc.

To co wyróżnia Platja d’es Port to nietypowy port.

A właściwie parking dla łodzi. Po prawej stronie plaży znajduje się zwykły port, jednak gdy spojrzymy na lewo, to zobaczymy zacumowane łódki na środku morza. Nie jest to zbyt częsty widok, a co dopiero dla osoby, która pierwszy raz wyjechała za granicę. Z plaży można przejść się spacerkiem w lewą stronę. Kierując się tamtejszym deptakiem, po dłuższym czasie dojdziemy na kolejne dziewicze plaże

Co mogłoby Cię jeszcze zainteresować?

Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które podzielone są na moim blogu na kategorie. Dwoma głównymi kategoriami są: miejscówki oraz majorkowe poradniki. Na moim blogu znajduje się także interaktywna mapka, z oznaczonymi miejscami, które odwiedziłam. Możecie łatwo zobaczyć co zobaczyć w okolicy, w którą się wybieracie!
W kategorii “miejscówki” znajdziecie wszystkie miejsca, które odwiedziłam i opisałam na blogu:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/miejscowki-na-majorce/
A w kategorii “majorkowe poradniki” znajdziecie wszystkie informacje, jakie powinniście wiedzieć wybierając się na Majorkę na wakacje lub zanim tu zamieszkacie:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/majorkowe-poradniki/

Social media.

Jeśli szukasz pomocy przy planowaniu swojego pobytu na Majorce i nie wiesz od czego zacząć- napisz do mnie. Chętnie pomogę zaplanować Twoje wakacje na Majorce. Stworzę dla Ciebie indywidualny plan zwiedzania. Pomogę wybrać miejsce, w które najlepiej się dla Ciebie wybrać. Do wszystkiego podchodzę całkiem indywidualnie. Bo przecież każdy na wakacjach ma inne wymagania. Szczegóły tutaj: https://patronite.pl/vacaymode
Zapisując się do newslettera na blogu, otrzymasz możliwość czytania opublikowanych postów jako pierwszy! Regularnie dodaję nowe miejsca na Majorce i dzielę się z Wami tą piękną wyspą. Dzięki newsletterowi, nie musisz nawet wchodzić na bloga, bo cały post pojawi się w e-mailu!

Facebook i instagram.

Obserwując mnie na Facebook’u zyskujesz dostęp do postów, których nie ma ani na blogu ani na instagramie. To właśnie na Facebook’u zaczęła się moja przygoda z blogowaniem. To tam wszystko nabrało nowego znaczenia. Na Facebook’u mam także naprawdę świetną publiczność! Zapraszam do obserwowania!
Obserwując mnie na Instagram’ie zyskujesz najwięcej. To tam codziennie dodaję relacje z Majorki. Znajdziesz tam zapisane relacje ze WSZYSTKICH miejsc w jakich byłam na Majorce (i nie tylko). To tam znajdziesz zdjęcia z Majorki w jednym miejscu. Dzielę się tam również moimi przemyśleniami i opisem życia na Majorce.
Facebook: http://www.facebook.com/vacaymodecom
Instagram: http://www.instagram.com/vacaymodecom