Perły na Majorce.

Perły na Majorce można kupić w słynnej sieci Majorica. Wiele osób myśli, że perły które można kupić na Majorce są prawdziwe. Jednak nie jest to prawdą. Perły, które można kupić w wielu sklepach jubilerskich na Majorce są tworzone przez człowieka.

Wszystko zaczyna się od tego, że firma po prostu nazywa się Majorca Pearls, czy też Majorica. Nazwy te sugerują, że są to perły pochodzące z Majorki. Jednak główna siedziba firmy znajduje się w Barcelonie. Na Majorce również wytwarzane są perły, w jednej z fabryk. Majorca Pearls słyną z tego, że ich perły wyglądają praktycznie tak jak prawdziwe. Perły te są świetnie odtworzone.

Firma ma siedziby na całym świecie, także w Nowym Jorku. Firma daje 10 lat gwarancji na perły oraz 2 lata gwarancji na pozostałą biżuterię, którą sprzedaje. Największa siedziba Majorca Pearls znajduje się w Manacor. Tutaj zostawiam Wam link do oficjalnej strony firmy: https://www.majorica.com/

Czy warto kupić perły jako pamiątkę z Majorki?

Będę szczera i odpowiem, że nie. Moim zdaniem te perły są trochę mylnie powiązywane z wyspą. Z wyspą wiąże je tylko nazwa firmy. Oczywiście jest to piękna pamiątka dla kobiety, a także świetny prezent dla kogoś, kto uwielbia perły. Jednak jeśli chcecie kupić coś, co wiąże się typowo z Majorką, to myślę, że warto byłoby skupić się na czymś innym. Tutaj polecam swój ostatni wpis o pamiątkach, jakie warto przywieźć z Majorki: https://namajorce.pl/hiszpania/baleary/mallorca/majorkowe-poradniki/pamiatki-z-majorki/

Gdzie można kupić perły z Majorki?

Perły z Majorki można kupić w wielu sklepach jubilerskich na całej Majorce oraz w wielu innych miejscach na świecie. Na oficjalnej stronie firmy znajduje się lista sklepów. Perły można kupić w sklepach z biżuterią, które znajdują się na deptakach, przy plaży. Można także udać się do fabryki w Manacor lub do oficjalnego sklepu w miasteczku Porto Cristo. Jedno jest pewne, będąc na Majorce, ciężko jest ich nie zauważyć.

Zaobserwuj mnie na moich social mediach.

Moje profile możesz także znaleźć na Facebooku, Instagramie oraz na YouTubie. Już teraz zapraszam Cię serdecznie do ich odwiedzenia. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami o Majorce. Od pogody przez zwiedzanie aż po najlepsze restauracje.
Facebook: https://www.facebook.com/VacayModeCom
Instagram: https://www.instagram.com/vacaymodecom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCNqI1qObs3GJ0AhyEKm1zRw

Jeśli szukasz pomocy przy planowaniu swojego pobytu na Majorce i nie wiesz od czego zacząć- napisz do mnie. Chętnie pomogę zaplanować Twoje wakacje na Majorce. Stworzę dla Ciebie indywidualny plan zwiedzania. Pomogę wybrać miejsce, w które najlepiej się dla Ciebie wybrać. Do wszystkiego podchodzę całkiem indywidualnie. Bo przecież każdy na wakacjach ma inne wymagania. Szczegóły tutaj: https://patronite.pl/vacaymode
Zapisując się do newslettera na blogu, otrzymasz możliwość czytania opublikowanych postów jako pierwszy! Regularnie dodaję nowe miejsca na Majorce i dzielę się z Wami tą piękną wyspą. Dzięki newsletterowi, nie musisz nawet wchodzić na bloga, bo cały post pojawi się w e-mailu!

Co mogłoby Cię jeszcze zainteresować?

Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które podzielone są na moim blogu na kategorie. Dwoma głównymi kategoriami są: miejscówki oraz majorkowe poradniki. Na moim blogu znajduje się także interaktywna mapka, z oznaczonymi miejscami, które odwiedziłam. Możecie łatwo zobaczyć co zobaczyć w okolicy, w którą się wybieracie!
W kategorii “miejscówki” znajdziecie wszystkie miejsca, które odwiedziłam i opisałam na blogu:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/miejscowki-na-majorce/
A w kategorii “majorkowe poradniki” znajdziecie wszystkie informacje, jakie powinniście wiedzieć wybierając się na Majorkę na wakacje lub zanim tu zamieszkacie:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/majorkowe-poradniki/