Transfer lotniskowy na Majorce

Transfer lotniskowy na Majorce to poszukiwana przez moich obserwatorów usługa. Z tego względu postanowiłam podzielić się z wami transportem, z którego korzystam od lat zarówno ja, jak i moja rodzina, czy przyjaciele podczas wizyt na Majorce. Firma, o której mowa ma w ofercie transfer dzielony oraz prywatny. Musicie liczyć się z tym, że ten serwis jest tani tylko wtedy, gdy zamówicie transfer łączony i z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Jak większość usług na Majorce, tak i ta jest opłacalna, gdy zaplanowana odpowiednio wcześnie.

Dlaczego to takie ważne? Im później zdecydujesz się na wynajem transferu, samochodu, noclegu i innych usług, tym większe ryzyko, że zabraknie miejsc lub rodzaj transportu/samochodu będzie wyższej klasy, czyli droższy. Większość turystów patrzy na cenę. Działa tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. W roku 2022 sytuacja na rynku wypożyczalni samochodów była dość kiepska. Wypożyczalniom brakowało samochodów ze względu na ogromne zainteresowanie. Turystom, którzy decydowali się na organizacje samochodu na ostatnią chwilę, zostawały drogie marki i modele, takie jak kabriolety, czy busy, a firmy zajmujące się transferami lotniskowymi nie miały wolnych miejsc w autokarach ani dodatkowych autokarów.

Transport z lotniska do hotelu na Majorce

Na czym to polega? To bardzo proste — klikacie TUTAJ i zostajecie przekierowani na stronę przewoźnika ShuttleDirect. Wybieracie lotnisko oraz wpisujecie nazwę hotelu, do którego potrzebujecie transport. Możecie wybrać hotel obok (sprawdźcie hotele obok na Google Maps), jeżeli wasz hotel nie znajduje się na liście. Wybieracie datę i uzupełniacie wszelkie potrzebne dane. Po kliknięciu „szukaj” zostaniecie przekierowani do strony z wynikami. Pierwsza opcja jest zazwyczaj najtańsza. Jest to transport dzielony.

Jak wygląda to na lotnisku? Wydrukujcie w domu potwierdzenie rezerwacji. Po wyjściu z lotniska udajcie się do stanowiska ShutlleDirect (na dokumencie widnieje informacja, gdzie ich szukać). Weźcie dokument i podejdźcie do okienka. Podajcie dokument obsłudze i poczekajcie na oficjalny bilet z potwierdzeniem numeru autobusu oraz czasu jego odjazdu. Obsługa pokaże wam drogę do busa. Autobus odjedzie dopiero wtedy, gdy pojawią się w nim wszyscy pasażerowie. Czasami czas oczekiwania wynosi 10 minut, a czasami o wiele dłużej.

Transfer dzielony polega na rozwożeniu wszystkich pasażerów do ich hoteli. Nie martwcie się, nie objedziecie całej Majorki. Przypisany do was autobus jedzie w region, w którym znajduje się wasz hotel. Pasażerowie znajdujący się z wami w autobusie jadą w tym samym kierunku, a autobus przypisany jest tylko do danego regionu.

Inne rodzaje transportu lotnisko-hotel na Majorce

Jeżeli moja propozycja wam nie odpowiada, pamiętajcie, że zawsze możecie skorzystać z transportu publicznego. W tym wypadku należy liczyć się z tym, że autobusy lotniskowe w wysokim sezonie nie zabiorą wszystkich turystów naraz i często czas oczekiwania może się wydłużać. Zamówienie taksówki z lotniska to spore koszta. Transport taksówką z lotniska do centrum stolicy to koszt około 20 Euro wzwyż.

Ja serdecznie polecam ShuttleDirect. Jest to zaufany przewoźnik, sama korzystałam z ich usług wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Co roku z usług tej firmy korzystają moi znajomi i rodzina, także zapraszam do skorzystania z tej pomocy.

Jeżeli potrzebujecie pomocy w organizacji swoich wakacji na Majorce, zerknijcie na moją ofertę, w której znajdziecie zniżki na wynajem samochodów, czy wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem. Kliknijcie TUTAJ, by sprawdzić, co czeka na was na Majorce.