Tanie loty na Majorkę

Tanie loty na Majorkę to marzenie niejednej osoby. Jak upolować tanie loty na wyspę? Przyznam, że nie jest to zadanie należące do najłatwiejszych, ale skupimy się dzisiaj na tym, jak ich szukać. Warto wiedzieć, że ceny lotów nie zależą tylko od tego, co ustala przewoźnik, ale też od terminu lotów. Zimą loty na Majorkę są o wiele tańsze, ale niestety niebezpośrednie. Latem natomiast ceny za lot sięgają kilku tysięcy złotych. Dla przykładu nie wiem, czy wiedziałeś, ale do zeszłego roku nie było bezpośrednich lotów na Ibizę z Polski. Baleary to interesujący kierunek, ale niestety drogi.

Moje poszukiwania lotów opierają się na wyszukiwarce SkyScanner. Korzystam z niej zawsze i to właśnie tutaj kupuję swoje loty. Wyszukiwarka SkyScanner znajduje loty w różnym przedziale cenowym, w wybranym przez Ciebie terminie. Co musisz zrobić? Wejdź w LINK i wpisz miasto, z którego chcesz wylecieć, a jako cel ustaw Majorkę. Koniecznie zaznacz opcję “loty bezpośrednie”. Kiedy klikniesz opcję “wylot”, rozwinie się kalendarz, na którym znajdują się dwie opcje. Jedna to “konkretne daty”, a druga to “cały miesiąc”. Wybierz opcję “konkretne daty”.

Jak znaleźć loty na Majorkę?

Przed Tobą widnieje kalendarz z różnymi kolorami pod datami. Kolor zielony oznacza tańsze opcje, a czerwony, najdroższe. Wybierz wygodny dla Ciebie termin i kliknij “szukaj”. W wyszukiwarce otworzy się strona z propozycjami lotów. Pierwsze co rzuca się w oczy to trzy kafelki z napisami (od lewej): “Najlepsze”, “Najtańsze” oraz “Najszybsze”. Nam zależy na najtańszej opcji, więc klikam w środkowy kafelek.

Przed nami pojawia się możliwość zakupienia lotów. Informacje, jakie widzisz, to nazwa linii lotniczych, długość lotów oraz godzina odlotu i przylotu. Klikając “sprawdź” zostaniesz przekierowany na kolejny etap, w którym będziesz mógł dokonać płatności za bilety lotnicze.

W ten sposób poszukuje się lotów na Majorkę poprzez serwis SkyScanner. Jeżeli zależy Ci na tańszych biletach, zwróć uwagę na takie miesiące jak Kwiecień, Maj, Wrzesień i Październik. Regularnie sprawdzaj ceny i postaraj się sprawdzać oferty z 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Nie kupuj biletów w weekendy, tylko w dni robocze. Jeżeli interesuje Cię jeden termin, włącz alert cenowy, klikając “Utwórz alerty cenowe” w lewym górnym rogu strony pod banerem, na którym wpisujesz dane lotu. Dzięki temu na maila przyjdzie Ci powiadomienie, kiedy spadną ceny w wybranym przez Ciebie terminie.

Jak latać na Majorkę zimą?

Zimą nie ma bezpośrednich lotów na Majorkę. Najtaniej lata się wtedy z Niemiec, ale również z Anglii. Bardzo ciekawe oferty cenowe ma lotnisko w Berlinie. Jeżeli masz taką możliwość, zastanów się nad podróżą na Majorkę właśnie przez Niemcy. Zimowe miesiące to dobry czas na odwiedziny Majorki, a ceny lotów, hoteli i wypożyczalni samochodów przyciągają mocniej niż zwykle.

Do wyszukiwania tanich lotów i połączeń polecam wyszukiwarkę SkyScanner. To bardzo dobry serwis, który nie dość, że jest łatwy w obsłudze, to daje możliwość zorientowania się w cenach i porównania ich w różnych miesiącach. Alert cenowy to dobre narzędzie do kontrolowania cen. Jeżeli możesz pozwolić sobie na spontaniczne wakacje, to jest to idealna opcja dla Ciebie. Dzięki tej opcji łatwo “wstrzelić się” w dobrą cenę.

Jeżeli szukasz pomocy w organizacji wakacji na Majorce i nie wiesz, od czego zacząć, zerknij na moją ofertę, w której, między innymi, znajdziesz zniżki na wynajem samochodów, czy wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem. KLIKNIJ TUTAJ by sprawdzić ofertę.