Cala Estreta na Majorce

Cala Estreta na Majorce pozwoli Ci odkryć niepowtarzalny urok północno-wschodniego wybrzeża Majorki. Zatoka Cala Estreta to mała, malownicza plaża, która usytuowana jest na północno-wschodnim wybrzeżu Majorki. W otoczeniu znajdują się również inne urokliwe plaże, takie jak Cala Torta czy Cala Mitjana, które zdecydowanie zasługują na uwagę. Cala Estreta przyciąga przede wszystkim miłośników skoków do wody, ponieważ jej wąski kształt idealnie nadaje się do rozpięcia lin i oddawania się tej radosnej aktywności.

Plaża w Cala Estreta jest kamienista, dlatego zdecydowanie warto mieć ze sobą buty do pływania, aby swobodnie cieszyć się kąpielą. Tutaj nie spotkasz piasku, a sama plaża nie jest strzeżona, a także brakuje tu toalet i barów. Jeśli potrzebujesz zakupów, najbliższy sklep znajduje się w odległości kilku kilometrów w uroczym miasteczku Arta.

Dojazd na Cala Estreta na Majorce

Dojazd do Cala Estreta na Majorce możliwy jest tylko samochodem lub innym środkiem transportu, oprócz autobusu. Możesz dojechać samochodem lub nawet rowerem, aby dotrzeć bezpośrednio nad samą zatokę. Należy jednak pamiętać, że droga prowadząca do plaży nie jest w najlepszym stanie, ponieważ bywa zniszczona przez deszcze i ma wyboiste fragmenty. Zalecam także przygotowanie własnego jedzenia i picia przed wyprawą na te plaże, aby móc spokojnie cieszyć się dniem na brzegu morza. Cala Estreta to niezwykłe miejsce, które zapewni Ci niezapomniane doznania i chwilę wytchnienia w otoczeniu majestatycznych krajobrazów północno-wschodniej Majorki.

Co mogłoby Cię jeszcze zainteresować?

Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które podzielone są na moim blogu na kategorie. Dwoma głównymi kategoriami są: miejscówki oraz majorkowe poradniki. Na moim blogu znajduje się także interaktywna mapka, z oznaczonymi miejscami, które odwiedziłam. Możecie łatwo zobaczyć co zobaczyć w okolicy, w którą się wybieracie!
W kategorii „miejscówki” znajdziecie wszystkie miejsca, które odwiedziłam i opisałam na blogu:
https://namajorce.pl/baleary/majorka/majorka-miejsca-do-zwiedzania/
A w kategorii „majorkowe poradniki” znajdziecie wszystkie informacje, jakie powinniście wiedzieć wybierając się na Majorkę na wakacje lub zanim tu zamieszkacie:
https://namajorce.pl/baleary/majorka/poradniki-o-majorce/

Social media.

Jeśli szukasz pomocy przy planowaniu swojego pobytu na Majorce i nie wiesz od czego zacząć- napisz do mnie. Chętnie pomogę zaplanować Twoje wakacje na Majorce. Stworzę dla Ciebie indywidualny plan zwiedzania. Pomogę wybrać miejsce, w które najlepiej się dla Ciebie wybrać. Do wszystkiego podchodzę całkiem indywidualnie. Bo przecież każdy na wakacjach ma inne wymagania. Szczegóły tutaj: https://www.instagram.com/namajorce.pl
Zapisując się do newslettera na blogu, otrzymasz możliwość czytania opublikowanych postów jako pierwszy! Regularnie dodaję nowe miejsca na Majorce i dzielę się z Wami tą piękną wyspą. Dzięki newsletterowi, nie musisz nawet wchodzić na bloga, bo cały post pojawi się w e-mailu!

Facebook i instagram.

Obserwując mnie na Facebook’u zyskujesz dostęp do postów, których nie ma ani na blogu ani na instagramie. To właśnie na Facebook’u zaczęła się moja przygoda z blogowaniem. To tam wszystko nabrało nowego znaczenia. Na Facebook’u mam także naprawdę świetną publiczność! Zapraszam do obserwowania!
Obserwując mnie na Instagram’ie zyskujesz najwięcej. To tam codziennie dodaję relacje z Majorki. Znajdziesz tam zapisane relacje ze WSZYSTKICH miejsc w jakich byłam na Majorce (i nie tylko). To tam znajdziesz zdjęcia z Majorki w jednym miejscu. Dzielę się tam również moimi przemyśleniami i opisem życia na Majorce.
Facebook: https://www.facebook.com/namajorcepl
Instagram: https://www.instagram.com/namajorce.pl