Port de Cala d’Or na Majorce

Port de Cala d’Or to zdecydowanie jeden ze słynniejszych i ważniejszych portów na Majorce. Jest to jeden z większych portów na południowo-wschodniej części wyspy, znajduje się tutaj także yacht club, gdzie możecie kupić wejściówkę na cały dzień z dostępem do spa, basenu i wielu innych. Tego typu porty to zazwyczaj droga impreza. Drogie restauracje, fancy butiki, bardzo drogie jachty i oczywiście piękne widoki. Ja bardzo lubię odwiedzać takie miejsca ze względu na ruch. Kocham widok wypływających statków, rybaków, ludzi na łodziach, w restauracjach. Zapach owoców morza…

Ogromnym plusem Port de Cala d’Or jest bliskość do przepięknych zatok, z których słynie Cala d’Or. Sam port jest też bardzo malowniczy, nieco pokręcony i na swój rodzaj zachęcający do wizyty. Znajduje się tutaj wiele firm zajmujących się wynajmem łodzi, jachtów, czy katamaranów, w tym co najmniej dwie polskie.

Co robić w okolicach Port de Cala d’Or?

Same cudowne rzeczy. Okolica jest niezwykle malownicza i każde miejsce, które wybierzecie na mapie w okolicy portu na pewno Was nie zawiedzie. Serdecznie polecam Wam odwiedzić takie miejsca jak: Cala Egos, Cala Petita, Cala Gran, Cala Esmeralda, przepiękna Cala Figuera, Calo des Moro, Parc Natural de Mondrago, Cala Llombards oraz przepiękne miasteczko Santanyi.

Czekam na Wasze komentarze! Koniecznie dajcie mi znać co sądzicie o porcie w Cala d’Or oraz czy kiedykolwiek udało Wam się odwiedzić to malownicze miejsce pełne entuzjastów życia morskiego, sportów wodnych i żeglugi? Polecacie, czy odradzacie?

Zaobserwuj mnie na moich social mediach.

Moje profile możesz także znaleźć na Facebooku, Instagramie oraz na YouTubie. Już teraz zapraszam Cię serdecznie do ich odwiedzenia. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami o Majorce. Od pogody przez zwiedzanie aż po najlepsze restauracje.
Facebook: https://www.facebook.com/VacayModeCom
Instagram: https://www.instagram.com/vacaymodecom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCNqI1qObs3GJ0AhyEKm1zRw

Jeśli szukasz pomocy przy planowaniu swojego pobytu na Majorce i nie wiesz od czego zacząć- napisz do mnie. Chętnie pomogę zaplanować Twoje wakacje na Majorce. Stworzę dla Ciebie indywidualny plan zwiedzania. Pomogę wybrać miejsce, w które najlepiej się dla Ciebie wybrać. Do wszystkiego podchodzę całkiem indywidualnie. Bo przecież każdy na wakacjach ma inne wymagania. Szczegóły tutaj: https://patronite.pl/vacaymode
Zapisując się do newslettera na blogu, otrzymasz możliwość czytania opublikowanych postów jako pierwszy! Regularnie dodaję nowe miejsca na Majorce i dzielę się z Wami tą piękną wyspą. Dzięki newsletterowi, nie musisz nawet wchodzić na bloga, bo cały post pojawi się w e-mailu!

Co mogłoby Cię jeszcze zainteresować?

Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które podzielone są na moim blogu na kategorie. Dwoma głównymi kategoriami są: miejscówki oraz majorkowe poradniki. Na moim blogu znajduje się także interaktywna mapka, z oznaczonymi miejscami, które odwiedziłam. Możecie łatwo zobaczyć co zobaczyć w okolicy, w którą się wybieracie!
W kategorii “miejscówki” znajdziecie wszystkie miejsca, które odwiedziłam i opisałam na blogu:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/miejscowki-na-majorce/
A w kategorii “majorkowe poradniki” znajdziecie wszystkie informacje, jakie powinniście wiedzieć wybierając się na Majorkę na wakacje lub zanim tu zamieszkacie:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/majorkowe-poradniki/