Campos na Majorce

Campos to średniej wielkości miasto, które leży na centralno-południowej części Majorki. W każdy czwartek i sobotę odbywa się tutaj “mercado semanal”, czyli lokalne targi od godziny 9 do 13:30. Jak większość miast na Majorce, Campos również przyciąga do siebie lokalną tradycją, surowymi krajobrazami i możliwością poznania wyspy od prawdziwej, wiejskiej strony. Mieszkańcy Campos utrzymują się głównie z rolnictwa, jednak z biegiem czasu w mieście powstały sklepy, różnego rodzaju serwisy, bary oraz restauracje. Dzięki temu ludność Campos i okolic ma większe możliwości pracy.

To, co przyciąga do Campos, to zdecydowanie piękna architektura, iście majorkańskie widoki, a także przepiękne okolice i rajskie plaże położone nieopodal. To, co podoba mi się w miastach na Majorce, to połączenie nowoczesności z tradycyjnym wyglądem. W Campos nadal zobaczymy typowe dla Majorki okna, persjany, domy z piaskowca wykończone kamieniem, murki układane z kamieni, czy otwarte garaże, w których urzędują lokalni rezydenci.

Co robić w okolicach Campos?

Koniecznie odwiedźcie pobliskie malownicze miasteczka, takie jak Felantix, Satanyi, czy Porreres. Spakujcie wszystko, co potrzebne i udajcie się na przepiękne rajskie plaże takie jak Playa Es Trenc, Es Carbo, Cala Marmols, czy zatoka dla nudystów — Playa Es Caragol. Miejsca, które na pewno zrobią na Was wrażenie i znajdują się w okolicy to także: Calo des Moro, Cala Pi, Cala Figuera, Parc Natural de Mondrago.

A Ty? Co sądzisz o mieście Campos? Udało Ci się odwiedzić to miasto podczas Twojego pobytu na Majorce? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Zaobserwuj mnie na moich social mediach.

Moje profile możesz także znaleźć na Facebooku, Instagramie oraz na YouTubie. Już teraz zapraszam Cię serdecznie do ich odwiedzenia. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami o Majorce. Od pogody przez zwiedzanie aż po najlepsze restauracje.
Facebook: https://www.facebook.com/VacayModeCom
Instagram: https://www.instagram.com/vacaymodecom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCNqI1qObs3GJ0AhyEKm1zRw

Jeśli szukasz pomocy przy planowaniu swojego pobytu na Majorce i nie wiesz od czego zacząć- napisz do mnie. Chętnie pomogę zaplanować Twoje wakacje na Majorce. Stworzę dla Ciebie indywidualny plan zwiedzania. Pomogę wybrać miejsce, w które najlepiej się dla Ciebie wybrać. Do wszystkiego podchodzę całkiem indywidualnie. Bo przecież każdy na wakacjach ma inne wymagania. Szczegóły tutaj: https://patronite.pl/vacaymode
Zapisując się do newslettera na blogu, otrzymasz możliwość czytania opublikowanych postów jako pierwszy! Regularnie dodaję nowe miejsca na Majorce i dzielę się z Wami tą piękną wyspą. Dzięki newsletterowi, nie musisz nawet wchodzić na bloga, bo cały post pojawi się w e-mailu!

Co mogłoby Cię jeszcze zainteresować?

Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które podzielone są na moim blogu na kategorie. Dwoma głównymi kategoriami są: miejscówki oraz majorkowe poradniki. Na moim blogu znajduje się także interaktywna mapka, z oznaczonymi miejscami, które odwiedziłam. Możecie łatwo zobaczyć co zobaczyć w okolicy, w którą się wybieracie!
W kategorii “miejscówki” znajdziecie wszystkie miejsca, które odwiedziłam i opisałam na blogu:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/miejscowki-na-majorce/
A w kategorii “majorkowe poradniki” znajdziecie wszystkie informacje, jakie powinniście wiedzieć wybierając się na Majorkę na wakacje lub zanim tu zamieszkacie:
https://namajorce.pl/category/hiszpania/baleary/mallorca/majorkowe-poradniki/